شماره تلفن تماس با ما

051-34225776

 

My title

درباره ما

عاشق کوه و کوهنوردی و سفر و گردشگری هستیم.  شمار سفرها و برنامه های کوهنوردیمان از رقم و عدد خارج شده است و از حساب و کتاب فراتر. می‌دانیم که فرصت‌های زندگی‌مان یا در کوه و کوهستان گذشته و یا در سفر و گردش و کوهستان فرقی نمی‌کند کجا باشد. ایران باشد یا کشور همسایه، جنگلهای تایگا در شمال سیبری باشد یا دماغه امید نیک در جنوب قاره آفریقا. فقط می‌دانیم که باید برویم و ببینیم و سفر کنیم.
 
آنچه در این وب سایت می‌بینید بعضی از سفرها و همچنین برنامه‌های گروه کوهنوردی سپهر طرقبه می‌باشد. ما سفرهایمان را سعی می‌کنیم تا حد امکان کم هزینه به اتمام برسانیم. از تکنولوژی و شبکه‌های اجتماعی و کوچ سرفینگ هم کمک می‌گیریم تا بتوانیم با کمترین هزینه بیشترین سفر و بیشترین برنامه کوهنوردی را داشته باشیم. البته در این مسیر کوله پشتی‌هایمان همواره یار و رفیق دیرینه ما هستند. شما هم اگر اهل سفر هستید و کوهنوردی و طبیعت را دوست دارید در این سفرها و برنامه ها با ما همسفر شوید، کافیست تصمیم گرفته و با ما و دوستان همیشگی‌مان همراه شوید.
ما تور برگزار نمی‌کنیم. آژانس گردشگری هم نیستیم. ما "شرکت آفرینش اطلاعات شرق" هستیم که یک گروه کوهنوردی تشکیل داده ایم و تحت نام "باشگاه کوهنوردی سپهر طرقبه" با مجوز رسمی از فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران و هیات کوهنوردی استان خراسان رضوی کوه میرویم و گاهی هم به سفرهای خاص و منحصر به فرد. شما هم میتوانید با ما همسفر شوید و با یکدیگر داشته‌هایمان را به اشتراک بگذاریم. اگر دوست داشتید و مایل بودید، می‌توانید با ما و برنامه‌های ما همنورد و همسفر و همراه و هم طناب شوید. در این راه می‌توانید از تجربه دوستانی که با ما همنورد و همسفر بوده‌اند استفاده کنید.
برای آسودگی شما ما می‌توانیم شرایط تماس با همسفران و همنوردان و هم طنابان قبلی خود را برای شما فراهم کنیم. همنوردان و همسفران ما از جای جای ایران اسلامی بوده و قطعاَ می‌توانند مشاور خوبی برای شما باشند.
ما همچنین "فصلنامه تخصصی بوم" را به شما معرفی میکنیم. هم خودمان با این فصلنامه همکاری میکنیم و هم شما را به همکاری دعوت میکنیم. در وب سایت ما امکان تهیه آنلاین فصلنامه تخصصی بوم نیز برای شما فراهم شده است.

هیچ نوشته ای برای نمایش پیدا نشد.