شماره تلفن تماس با ما

051-34225776

 

My title

فرم ثبت نام سفر جام جهانی 20188 روسیه

لطفا اطلاعات مورد نیاز را به دقت تکمیل نمایید. از این اطلاعات برای اخذ ویزا، بلیط هواپیما، بلیط های قطار بین شهری در روسیه، بلیط مسابقات، Fan Id و... استفاده می شود. بدیهی است ثبت اطلاعات ناقص و نادرست منجر به مشکلات زیادی خواهد شد که مسئولیت آن با شخص تکمیل کننده فرم خواهد بود. برای ثبت نام پرداخت مبلغ علی الحساب اجباری خواهد بود.

 


توجه: عکس باید رنگی، جدید، پشت سفید و با DPI 300 ارسال شود.
توجه: اسکن پاسپورت به صورت تمام رنگی با DPI150 ارسال شود.توجه: بلیط های مسابقات جام جهانی 2018 به نام صادر شده و امکان برگشت و تغییر نام وجود ندارد
لطفا به نکات زیر دقت فرمایید:
1- کلیه مکاتبات ما از طریق باشگاه مشتریان انجام می‌شود و در صورتیکه مایل به شرکت در برنامه‌های ما هستید، عضویت در باشگاه مشتریان ضروری است.
2- با عضویت در باشگاه مشتریان می‌توانید از تخفیفات مشخص شده بهره‌مند شوید.
3- برای شرکت در این برنامه پرداخت مبلغ اولیه سه میلیون تومان جهت خرید بلیط بازیها و بلیط پرواز تهران به مسکو الزامی می باشد. سیستم پرداخت آنلاین به شبکه شتاب کشور متصل و کلیه کارت‌های بانکی را پشتیبانی می‌کند.
4. مبلغ چهارمیلیون تومان به صورت علی الحساب دریافت می شود. این رقم برای خرید بلیط مسابقات، بلیط هواپیمای تهران - مسکو و همچنین بلیط های پروازها و قطارهای داخلی هزینه خواهد شد.
5- مبلغ واریزی معادل نرخ دلار در همان روز محاسبه و به حساب شما منظور خواهد شد. الباقی یک هفته مانده به حرکت به صورت دلاری تسویه خواهد شد.
6- محاسبه نرخ تور برابر است با نرخ تور + هزینه بلیط هواپیما + هزینه بلیط مسابقه انتخابی توسط شما
مثال 1: اگر نرخ بلیط هواپیما دو میلیون تومان باشد و شما کتگوری اول را انتخاب کنید هزینه سفر مساویست با:
1300 دلار نرخ تور + دو میلیون تومان هزینه بلیط هواپیما + 210 دلار هزینه بلیط (کتگوری اول)